cz cz

beauceron.zodasu.cz

CHOVATELSKÁ STANICE Z ODASU
beauceron

beauceron.zodasu.cz

 

Dnes je 13.7.2020

  

Aktuality

2 pejsci a 1 fenečka volní k rezervaci

Adalbert, Amarilla a Arnulf

- 2.4.2013 -

První štěňátka mají jméno

První dvě holčičky už dostaly tento víkend od svých budoucích páníků jméno. Bílá se jmenuje Arista a fialová má jméno Aimee. Aktualizované fotky jsou v Odchovech, a ve Videotéce je nový klip.

- 24.3.2013 -

Štěňata, 3.týden

Naízíme ještě 2 pejsky a 2 fenky k rezervaci. Štěňátka se už koušou, zkoušejí chodit a dostali i první jídlo do misky. Aktuální fotky najdete v Odchovech a ve Fotogalerii.

- 17.3.2013 -

Štěňata, 2. týden

Naši malí beauceroni mají dva týdny. Už otevřeli oči, tak jsme udělali nové fotky, můžete si je prohlédnout v Odchovech. Většina prcků při focení hlasitě protestovala. Jak svižně běhají v bedně za mámou je zaznamenáno na novém videu. Opět jsme je vážili a tentokrát i odčervili.

- 11.3.2013 -

Štěňata, 1. týden

Naše štěňátka již mají první týden života za sebou. K rezervaci stále nabízíme 4 pejsky a 2 fenečky. Ve fotogalerii jsme štěňatům vytvořili vlastní album a přidali několik fotek. Také jsme je vážili, na přírůstky se můžete podívat na Odchovy. Tmavě červený tlusťoch už má kilo! A pořád je přisátý na struku :-)

- 2.3.2013 -

Fotky štěňat 3.den

Ve složce odchovy si můžete prohlédnout fotky našich štěňátek ve stáří 3 dnů a tabulku váhových přírůstků. Ve složce video jsme přidali klip jak se štěnda rvou o mlíčko.

pejsci

fenečky

vážení: tmavě červený a červená

- 27.2.2013 -

Narodila se nám štěňata

V noci se naší Kasušce narodila štěňátka. 4 pejsci a 5 feneček. Kasuška se ukázala jako vzorná máma, o štěňátka se umí sama kompletně postarat. Štěňata jsou, jak jsme očekávali, všechna černá s pálením.

- 23.2.2013 -

Porodnička

Do porodu zbývají tři týdny, tak je nejvyšší čas chystat místo pro štěňátka. Porodní bedna sice ještě není hotová, ale Kasuše se v ní spokojeně uhnízdila. Jak je vidět na snímku, bříško má už jako sud.

- 11.2.2013 -

Potvrzena březost

V pátek jsme byli s Kasuškou na ultrazvukovém vyšetření na veterině v Brně. Ultrazvuk odhalil nejméně 7 prcků, dokonce jsme mohli pozorovat jak jim tluče srdíčko. Takže se těšíme na malé beaucerony. Štěňátka by se měla narodit koncem února.

- 20.1.2013 -

zpět <<